ECOIDL-21C Counter
ECO-21C ecoSmart Sustainable CounterECO-21C ecoSmart Sustainable Counter
Purchase
  • ECO-21C Sustainable Counter/Podium
  • YOUR BRAND. YOUR DESIGN. YOUR PLANET.
  • INCLUDES:
  • ECO-Panel Locking Storage Cabinet
  • FSC Wood Panel Countertop
  • Lightweight Recycled Aluminum Extrusion Shelf Supports
  • (3) FSC Wood Panel Shelves 20" x 14"
  • OVERALL SIZE: 35" W x 21" D x 42" H
  • EXCLUDES:
  • (1) Optional Upgrade - ECO-Board Direct Print Graphic
  • (1) 100% Recycled Portable Case with Wheels and Custom Reusable Packaging